ربات همکاری در فروش

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

  • سلام وقت بخیر 

بنده یک ربات تلگرام میخوام که همکاری در فروش فایل باشه 

امکانات : 

ساخت لینک اختصاصی برای هر بازاریاب 

امکان مشاهده ورودی و فروش هر بازاریاب 

اکان این داشته باشه کاربر شماره کارت و مشخصاتشو وارد کنه 

کاربر بعد تایید لینک فروش محصولش فعال بشه و بتونه باهاش اقدام به فروش کنه

برای مثال یه نرم افزار داخل ربات قرار داده بشه و کاربر لینک مخصوص به اون نرم افزار رو  دریافت کنه از طریق ربات و لینک رو اشتراک بزاره برای فروش

بلا فاصله بعد فروش داخل ربات پیام بیاد که مثلا فروش موفیقت امیز بود درصد فروش مثلا ۷۰ درصد از فروش برای کاربر ثبت بشه گزینه برداشت باشه که  درخواست تسویه بزنن و برای بنده داخل سایت بیاد که کاربر فلانی ۳۰هزار درخواست تسویه کرده

مجموعه گیری و اعطای سود ده درصد به زیر مجموعه

حسابداری پیشرفته برای تسویه حساب 

توی یک درگاه واسط عضو میشم و به ربات وصل میشه تمامی مبالغ به حساب بنده میره اما خوده ربات این امکان رو داشته باشه برای هر کاربر ثبت نامی جزئیات نشون بده


+8500
+33538

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.