شبیه‌سازی بالانس در گلف با استفاده از برد آردوینو

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 280,000 تومان

شرح پروژه:

سلام بر مهندسان و برنامه‌نویسان عزیز

بنده یک شبیه‌ساز میخواستم برای بالانس در گلف. کلیت اینجوریه که به عنوان مثال یه تشک کوچکی هست که دو طرفش سنسور وزن (load cells) قرار میگیره و بعد یه ردیف به عنوان مثال 15 تایی از led از راست به چپ قرار میگیرد. شماتیکش ضمیمه شده. فرد با دو پا روی تشک میرود یک پا روی لود سل سمت راست و یک پا روی لود سل سمت چپ و این دو لود سل به یک برد آردوینو وصل هستند (برای انتخاب برد نیز نیاز به مشورت دارم ولی فکر میکنم کلیت کد یه سوییچ کیس ساده است برا همین پردازنده‌ی خاصی نیاز نیست.

حال سوال این است که ال ای دی ها به چه صورت روشن میشوند. به اینصورت که هرچه فرد بیشتر روی پای سمت راست خود خم شود ال ای دی ها به سمت راست میایند یعنی led های سمت راست روشن میشود و هر چه بیشتر روی پای سمت چپ خم شود ال ای دی ها به سمت چپ میروند.

کد که واقعا هیچ چیزی نداره یه سوییچ کیس ساده‌اس..برای threshold ها هم تخمین کافیه

چیزی که برام خیلی مهمه ریپورت این کار هست و شبیه‌سازیش..اگر کسی بتونه روی برد هم پیاده‌سازی کنه و فیلم بگیره اولویت داره

همچنین کسانی که ریپورت را به زبان انگلیسی طراحی کنند اولویت دارند.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Hemen Zandi

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

280,000 تومان

امتیاز 9.77 (ممتاز) از 116 رای
پروژه موفق : 152
رتبه: 43
پنج ماه پیش
+8500
+33538

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.