پرپوزال در رابطه با (( اثر ستون های اختلاط عمیق بر کاهش روانگرایی ))

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 300،000 تومان

شرح پروژه:

موضوع اصلی پروپوزال این است که میخواهیم نتایج تحلیل های کامپیوتری ستون های اختلاط عمیق بر کاهش روانگرایی را با مدل های فیزیکی صحت سنجی یا به قولی کالیبره نماییم بکنیم . استاد راهنما بنده 5 مقاله در اختیار بنده گذاشته تا از از آن ها پروپوزال را تدوین نمایم . پس مقالات موجود است . فقط دقت و کامل بودن پروژه بسیار مهم و حیاتی است . تمامی مقالات و فرم پروپوزال هم در فایل ضمیمه موجود است


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

دکتر زهرا آقاجاني

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

300،000 تومان

امتیاز 9.30 (عالی) از 11 رای
پروژه موفق : 21
رتبه: 215
سه ماه پیش
+8500
+31494

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.