ترجمه فارسی به انگلیسی عمران

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

ترجمه روان مد نظر است. ترجمه غیرتخصصی برگشت داده خواهد شد.

زمان تحویل: تا آخر امشب

فایل در اختیار مجری منتخب قرار خواهد گرفت (به همراه یک فایل راهنما).

حجم پروژه: 1022 کلمه

لطفا متن زیر را بعنوان نمونه ترجمه بفرمایید:

که در آن ks مرگ و میر ناشی از خسارت سازه ای، kk میزان تلفات ناشی از اسیب های غیر سازه ای و k2 میزان تلفات ناشی از خطرات حوادث متعاقب زلزله است. مورد k2 بسیار ناچیز است ولی در صورت وقوع می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. در زلزله های مخرب ks عامل اصلی در میزان تلفات است. برای رده ساختمانی مفروض b، تعداد کشته شدهگان به وسیله ی فرمول زیر محاسبه میشود. 

به پیشنهادات فاقد نمونه ترجمه و قیمت رسیدگی نخواهد شد.


+8500
+33538

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.