ساخت اپلیکیشن وقت دهی و لوکیشن دهی مطب پزشکان با برنامه پایتون

تا الان برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

ویژگی: صفحه ی ورودی دارای دو قسمت :کاربران و پزشکان قسمت پزشکان:ثبت نام پزشک با کد نظام پزشکی !و مشخص کردن زمان حضور در مطب (یا کلینیک) و تعداد پذیرش بیمار قسمت کاربر: قابلیت انتخاب تخصص مورد نیاز(برای هر تخصص ۷۰ پزشک و آدرس آن ها کافی است) و آدرس دادن (وصل شدن به گوگل مپ؛نشان دادن فاصله ی مطب از محل متقضی)+وقت گرفتن برای مطب هایی که در قسمت (پزشکان) ساعت حضور خود را مشخص کرده اند.(ساعت مورد نظر همان ساعتی که پزشک تعیین کرده مثلا ۲-۴ ساعت ۲آنجا باشند (نیاز به ساعت دقیق نیست))


+8500
+31494

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.