پروژه به زبان پایتون

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 25,000 تومان

شرح پروژه:۱.روش مرتب کردن سریع (quick sort) را در نظر بگیرید فرض کنید تقسیم بندی پرونده ورودی را به صورت زیر تغییر دهیم.
《برای قرار دادن اولین عنصر سمت چپ مجموعه در مکان صحیح خودش تعداد عناصری که از آن کوچکتر است را میشماریم اگر مثلا این تعداد برابر k باشد اولین عنصر سمت چپ را با عنصر (k+1) ام جا به جا میکنیم.بدین ترتیب آن عنصر در مکان صحیح خودش قرار خواهد گرفت و پرونده به دو زیرپرونده تقسیم خواهد شد‌.》

اگر اینکار را برای بقیه زیر پرونده ها نیز به ترتیب فوق تکرار کنیم آیا عمل مرتب کردن به درستی انجام خواهد شد؟توضیح دهید؟

۲.در مورد روش درهم سازی به سوالات زیر پاسخ دهید ؟

الف) فرض کنید کسی بگوید 《 هر چه اندازه ی جدول درهم سازی بزرگتر باشد احتمال برخورد کمتر میشود》 نظرتان را درباره آن بنویسید؟

ب)معمولا پیشنهاد میشود که طول جدول درهم سازی یک عدد اول باشد به نظر شما چه دلیلی برای این پیشنهاد وجود دارد؟

پ)چرا جدول درهم سازی انتخاب مناسبی برای پیاده سازی صف اولویت نیست؟؟

۳.یک فرودگاه احتیاج به نرم افزاری برای شبیه سازی کنترل ترافیک هوایی خود دارد که رویدادهایی نظیر پرواز و فرود هواپیماها را پردازش کند.هر رویداد دارای یک برچسب زمانی است که نشانگر آن است که آن رویداد در چه زمانی روی میدهد.برنامه شبیه سازی باید دو عمل ابتدایی زیر را به نحو موثری انجام دهد.

الف) وارد کردن یک رویداد با یک برچسب زمانی مشخص(یعنی اضافه کردن یک رویداد در آینده)

ب) خارج کردن رویدادی با کمترین فاصله زمانی (یعنی تشخیص رویداد بعدی برای پردازش) اگر از شما خواسته شود این نرم افزار را بنویسید از چه ساختمان داده ای برای عملیات فوق استفاده میکنید ؟چرا؟

۴.یک دانشجوی نابغه فکر میکند که ویژگی مهمی را در درخت های جستجوی دودویی کشف کرده است.فرض کنید جستجو برای کلید k در یک درخت جستجوی دودویی به یک برگ ختم شود .سه مجموعه زیر را در نظر بگیرید aعضو A و b عضو B و c عضو C رابطه a<= b<=c  برقرار است.یک مثال نقض برای این ادعا ارائه کنید؟

۵.گراف جهت داری با k_formula زیر نشان داده شده است.
                             
                                                                ***a****bbcd***cbde

شکل گراف جهت دار را به دست آوردید؟

۶.فرض کنید میخواهیم لیست L را که شامل یک لیست مرتب شده از اعداد به اضافه ی چند عدد 《تصادفی》 در انتهای آن است مرتب کنیم .به نظر شما کدام یک از روش های مرتب کردن برای این وضعیت مناسب تر است؟به دقت توضیح دهید؟

۷.اعداد زیر را از چپ به راست در نظر بگیرید ؟

25  11  37  4  18  21  7  41  9  14

الف) ترتیب قرار گرفتن آنها را بعد از اولین مرحله مرتب کردن حبابی بنویسید؟

ب) ترتیب قرار گرفتن آنها را بعد از اولین مرحله مرتب کردن سریع بنویسید؟؟

پ) ترتیب قرار گرفت آنها را بعد از اولین مرحله مرتب کردن انتخابی بنویسید؟

ت) ترتیب قرار گرفتن آنها را بعد از اولین مرحله مرتب کردن شِل بنویسید؟؟

سوالات مربوط به درس ساختمان داده هست و نیازی به برنامه نویسی ندارد و بیشتر سوالات در حد توضیح هست


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

ProfessionalDeveloper

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

25,000 تومان

امتیاز 9.75 (ممتاز) از 65 رای
پروژه موفق : 94
رتبه: 13
شش ماه پیش
+8500
+33538

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.