توسعه و تبدیل بخش کاربری یک اسکریپت، به یک سیستم عضویت پولی

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

یک اسکریپت معروف که کاربرد خاصی دارد، بصورت رایگان و اپن سورس بوده و مانند وردپرس باید بعد از دانلود خودتان روی سرور نصب کنید. هر کاربر یک یا چند وبسایت میتواند داشته باشد و دسترسی به پنل آن سایتها فقط برای همان کاربر موجود است.

در حال حاضر فقط یک کاربر مدیر در هنگام نصب ایجاد میکند. تمام کاربران و سایتهای متعلق به هر کاربر را همین مدیر باید بصورت جداگانه ایجاد کند و دسترسی کاربر را به سایتهایش بدهد. یعنی امکان ثبت نام عمومی توسط خود کاربر و تعریف سایت توسط وی وجود ندارد.

اسکریپت با سابقه بوده، کدنویسی تمیز و زبان آن PHP و Mysql است. بدلیل معروف بودن نیز داکیومنت برای آن روی اینترنت موجود هست.

آنچه قصد دارم به آن اضافه شود:

- امکان ثبت نام عمومی توسط خود کاربران

- امکان افزودن سایت جدید توسط کاربر

- امکان تعریف چندین سطح عضویت و لیمیت کردن هر سطح با تعداد اکشن ها (تعداد اکشن ها در دیتابیس مشخص است)

- امکان پولی یا رایگان بودن هر سطح عضویت، و اتصال به درگاه زرین پال

- معلق کردن دسترسی کاربر در صورت استفاده بیشتر از لیمیت تعریف شده و ارسال ایمیل به وی جهت ارتقا سطح عضویت

- امکانات پیشفرض که لازمه ی سیستم عضویت است مانند: تعیین خودکار تاریخ انقضا پس از ثبت نام، ارسال ایمیل یادآوری تمدید، معلق کردن دسترسی کاربر در صورت عدم تمدید، سابقه خرید هر کاربر، ارسال ایمیل به مدیر سیستم بازای ثبت نام کاربر جدید یا انقضای کاربر یا رد شدن لیمیت توسط کاربر و نیاز به ارتقای عضویت، پاک کردن سایت کاربر بعد از یک زمان مشخص در صورت عدم تمدید و ...

- یک پنل مدیریت مختصر جهت دیدن کاربران و سطح عضویت آنها و تعداد اکشنهای استفاده شده توسط هر کدام تا این لحظه و ...

توجه: لطفا فقط در صورتیکه تبحر کافی جهت اجرای تمیز این کار را دارید، پیشنهاد ارسال نمایید. متشکرم


+8500
+33538

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.