طراح سایت برگزاری مناقصه بصورت آنلاین

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

طراحی سایت مناقصه  و مزایده با زبان php و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو کاملا ریسپانسیور
مشابه پارس کدرز البته با امکان درج مناقصه خرید کالا و خدمات باید باشد یعنی وقتی کاربر میخواد درج مناقصه کند باید انتخاب نماید مناقصه خرید کالا هست یا درخواست خدمات

و توضیحات شو قرار میدهد.
خلاصه ي کار اين سايت چنين خواهد بود که کساني که درخواست انجام يک پروژه دارند ، درخواست خود را ثبت مي کنند. مجريان پيشنهاد هاي خود را براي انجام آن اعلام مي کنند و نهايتا درخواست کننده با يک پيشنهاد موافقت مي کند و وجه آن را نزد سايت گرو مي گذارد. سايت پس از پايان و تحويل پروژه با اخذ درصدي ، مبلغ را به حساب مجري واريز مي کند.


زیرساخت:
ترجيحا پلاگين ورد پرس . يا اسکريپت مجزا به زبان پي اچ پي يا هر زبان ديگر تحت وب کد باز و سورس کار و داکیومنت کار تحویل داده شود.


+8500
+33443

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.