تهیه لیست شماره موبایل و شماره تلفن با استفاده از برنامه نویسی

تا الان برای این درخواست   8   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام وقت بخیر

دوستانی که برنامه نویسی بلد هستند

چیزی که میخوام این هست که از سایت bia2aroosi.com از دسته های زیر :

1- تالار عروسی 2- تالار پذیرایی 3- تالار های لوکس و مجلل 4- رستوران 5- هتل 6- سالن عقد 7- باغ تالار 8- تشریفات مجالس 9- شیرینی فروشی ها

در 3 گروه :

1- تهران 2- کرج 3- شهرستان ها

این اطلاعات استخراج بشه :

1- لیست شماره موبایل + اسم مکان مربوط به اون شماره + دسته مربوطه ( تالار عروسی یا تالار پذیرایی یا هتل یا .... ) + مشخص بودن شهر ( تهران یا کرج یا شهرستان )

2- لیست شماره تلفن + اسم مکان مربوط به اون شماره + دسته مربوطه ( تالار عروسی یا تالار پذیرایی یا هتل یا .... ) + مشخص بودن شهر ( تهران یا کرج یا شهرستان )

لیست شماره موبایل و تلفن و دسته های مربوطه و شهر باید در فایل های جداگانه باشه

و فایل باید در فرمتی باشه که بشه در پنل های اس ام اس استفاده کرد ( فایل تکست یا اکسل یا ... )

تشکر


+8500
+41505

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.