برنامه‌نویسی سایت مشاوره آنلاین و چت با کاربر

تا الان برای این درخواست   8   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

ما دنبال راه اندازی یه سایت مشاوره و روان‌شناسی آنلاین هستیم که کاربران بتونن با روانشناس چت کنن و در ازای این چت کردن هزینه پرداخت کنن.

سرویس ما، سرویس مشاوره‌ی آنلاینه که با هدف ساخت پل ارتباطی میان روان‌شناسان و مشاوران با درمانجویان راه‌اندازی خواهد شد. در این سرویس کاربران پس از نام‌نویسی می‌تونن روان‌شناس مورد نظرشون رو بر اساس قیمت جلسه و نوع مشاوره‌ای که نیاز دارند انتخاب و باهاش چت کنن. روان‌شناسا هم پس از نام‌نویسی در سرویس می‌تونن با کاربرانی که درخواست مشاوره دارند چت کنند و حق ویزیت دریافت کنند. هر کاربر یک کیف پول در سایت داره که پول در اون ذخیره میشه. درمانجویان برای دسترسی به سرویس باید کیف پول خودشونو شارژ کنند. هزینه مشاوره به کیف پول روان‌شناس واریز می‌شه و پس از درخواست تسویه حساب پول به حساب بانکی روان‌شناس منتقل خواهد شد. در این بین از هر مشاوره درصد مشخصی به سرویس ما داده می‌شه.

*** بخش‌های مختلف سرویس ***

سیستم عضویت برای روان‌شناس و درمانجو

سرویس چت با قابلیت ارسال فایل، متن، عکس و کال که real time بودنش بسیار مهمه و نباید delay (تاخیر در دریافت و ارسال پیام بین کاربران) داشته باشه و نباید با سرویس های آماده مثل zendesk یا crisp راه‌اندازی بشه. در این مورد کار کردن با WEBRTC برای ما مهمه.

پروفایل برای روان‌شناسا به همراه اطلاعات فردی و لینک صفحه

سیستم امتیازدهی به روانشناس

کیف پول

امنیت سرویس بسیار مهمه

و...

برای مکاتبه بیشتر درخواست ارسال کنید

نکات مهم

  • ما یه قیمت پیش‌فرض گذاشتیم ولی قیمت رو خودتون پیشنهاد کنید و در موردش با هم توافق می‌کنیم  
  • قرارداد رسمی برای انجام پروژه ارسال و باید امضا شود. 
  • توضیحات تکمیلی به صورت یه فایل مستندات در دسترس هست پیش از فرستادن پیشنهاد حتما فایل مستندات رو بخونید. 
  • ما دنبال همکاری با کسی هستیم که قصدش ادامه همکاری پس از اتمام پروژه باشه. چون این پروژه نیاز به توسعه‌های مجدد داره و پروژه‌های دیگه‌ای هم برای انجام داریم. 
  • در مورد زبان یا زبان‌های پیشنهادی که پروژه رو باهاش پیاده‌سازی می‌کنید توضیح بدین و دلیل انتخابتون رو بگین 
  • ما فقط به دنبال کسانی هستیم که توانایی انجام این کار رو دارند و نمی‌خوایم فرآیند برنامه‌نویسی این سایت با آزمون و خطا پیش بره و زمان هدر بره. پس اگر در این زمینه توانایی فنی دارید پیشنهاد بدین. 
  • در خصوص ui بخش داشبورد، پنل کاربری Star Admin Pro خریداری شده که در اختیار برنامه‌نویس قرار می‌گیره که بخش مهمی از فرآیند برنامه‌نویسی پروژه جلو می‌افته. https://www.bootstrapdash.com/product/star-admin-pro/ 

+8500
+31518

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.