نصب و راه اندازی یک قالب از پیش خریداری شده وردپرس

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 20,000 تومان

شرح پروژه:در این مرحله از پروژه، تنها نصب و راه اندازی یک قالب از پیش خریداری شده مد نظر بوده و طراحی وبسایت مد نظر نمی باشد. 

در نظر دارم بر روی host ام که قبلا domain دیگر، وردپرس، و همین قالب نصب شده، domain دوم ام را فعال کنم که برای اینکار ابتدا دیتابیس دوم هم ساخته ام و در این مرحله نیاز به کمک برای نصب و راه اندازی قالب مذکور برای وبسایت دوم ام هست.

قالب وردپرس و به همراه بسته نصبی قبلا بر روی host آپلود شده و تنها نیاز به ایجاد ریشه وبسایت دوم و انتقال آنها به آن و راه اندازی قالب جهت شروع طراحی می باشد.

در صورت همکاری حرفه ای، سریع و مقرون بصرفه در این مرحله، امکان همکاری در فازهای بعدی برای طراحی وبسایت هم موجود هست.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

DariushEsmaeely

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 2 رای
پروژه موفق : 6
رتبه: 931
یک سال پیش

mohsen790

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

20,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 5 رای
پروژه موفق : 18
رتبه: 379
ده ماه پیش
+8500
+41268

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.