ترجمه سایت

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

یک سایت دارم با چند تا ساب دومین که این ساب دومین ها روی همون هاست اصلی هستن و بعضا از اسکریپت درست شدن.

بعضی هاشون چند زبانه هستن و بقیه هم باید چند زبانه بشن و زبان اصلی انگلیسی باشد که همشون الان انگلیسی هستن.

منظور این هست که شما رشته ها رو داخل یک فولدر و فایل قرار بدید و فقط یک زبان انگلیسی به عهده شماست و من برای ترجمه به زبان های دیگه فقط یک فایل به اسم زبان درست کنم و کدش رو در index فولدر قرار بدم و زبان جدید شناسایی بشه.

مثلا

$LANGS = array();
$LANGS['English'] = "en";

چند زبانه کردن هم تغییر مقادیر به <?php echo $LANG['value']; ?> باشد

بعد همه رشته ها داخل یک پوشه قرار بگیره و کدی برای انتخاب زبان درست بشه و تو فوتر سایت ها قرار بگیره و اگر کاربر در یکی از سایت ها زبان رو مثلا فارسی انتخاب کرد تو ساب دومین های دیگه هم زبان فارسی باشه و ...

اگر جایی مبهم بود بگید.

اگر کار به خوبی انجام شد در پروژه های دیگر هم از ایشون کمک گرفته میشه.

پروژه شامل ؛

3 ساب دومین + سایت اصلی هست که یکی از ساب دومین ها چند زبانه هست.

و دو سایت وردپرسی که دارای 3 قالب هست و شما باید قالب ها رو ترجمه کنید که با تغییر زبان زبان قالب هم عوض بشه مثلا اگر جایی نوشته صفحه اصلی با تغییر زبان این مقدار در پوسته عوض بشه.

توجه : نباید از مترجم های سایت آنلاین مانند گوگل استفاده بشه ، چون تاثیر منفی در سئو داره ، و باید رشته ها در فولدر ایجاد بشه که بعدا خودم زبان های مختلف رو ترجمه میکنم و اضافه میکنم.


+8500
+31518

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.