پلاگین وردپرس

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

من یک افزونه وردپرس میخواستم داشته باشم که توش کاربرها بتونن عضو بشن و با عضو شدن بتونن ثبت سفارش کنند .هر کاربر صفحه (سربرگ)مشخصات و... که بقیه افزونه های کاربر گرفتن هم دارند داشته باشه.

1-اول اینکه بتونم صفحه های مختلف فرم سفارش ایجاد کنم با انواع قابلیت ها مثل آپلود فایل و اینکه فرم سفارش شرطی باشه .بعد از اتمام سفارش ،به قسمت سفارشات برند و سفارش با یه کد یا نام براشون تو قسمت سفارشات ثبت شه و بعد از اینکه قیمت سفارش توسط ما بررسی و تایید شد و بتونه بره قیمت رو پرداخت کنه تا ماهم سفارشش رو پیگیری کنیم.

2-واسه هرکاربر قسمت سفارشارت(سربرگ) وجود داشته باشه. که همه سفارش هاش توش باشه.

3-بعد از قیمت دهی هم سیستم پیامکی و ایمیل به کاربر داشته باشه که ایمیل کنه و پیامک بده

4-قابلیت این رو داشته باشه که با توجه به شرایط بشه چند قیمت داد مثل زمان تحویل و...

4-سیستم پرداختش هم خیلی چند مرحله ای باشه که بعد از تایید قیمت آدرس رو دوباره بپرسه که میخواد به همون آدرس ارسال بشه یا آدرس جدید و روش ارسال دیگر مشخصات

5- کلا هم مرتب و تمیز زیبا باشه دیکه 

یه چیزی خیلی  شبیه سایت ترجمیک  https://tarjomic.com.اگه سایت رو ببینید دستتون میاد.

می خواستم بدونم با جمع کردن چند تا افزونه مثل فرم سفارش ساز و عضویت و... میتونم این کارهارو انجام بدم یا نه؟

واینکه اگر نمیشه قیمتش چقدر میشه


+8500
+31494

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.