کاربر دعوت شده (مترجم آیلتس)

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

پروژه برای مجری خاصی ایجاد شده. (مترجم آیلتس)

 

با سلام. یک متن 6000 کلمه ای است که تا فردا ساعت 6 نیاز دارم. چون وقت کمه به 6 مترجم سپرده میشه که هر کدام 1000 کلمه بزنند. متن به طور خصوصی برای مجری محترم ارسال میشه. نیاز به انجام نمونه نیست اما اگر مغایرت داشته باشه متأسفانه نمی تونم پرداخت کنم. کلمه ای 20 تومن. حتماً ساعت 6 فردا نیاز دارم دیرتر بشه برام مقدور نیست پرداخت داشته باشم.  حتما بعد از انجام ترجمه (لطفا) کار رو از ابتدا بخونید و اگر به ویرایش نیاز داره انجام بدین چون دست من بیاد نیاز به ویرایش داشته باشه (جمله بندی ها مشکل داشته باشه. کلمات تکراری باشه. افعالی مثل می باشد. می گردد که در زبان معیار وجود ندارن در متن باشن یا ترجمه کلمات مغایرت داشته باشه) از مبلغ کم می کنم. البته اگر جمله ها تغییر کنن و مفهوم اصلی رو برسونه عالیه مشکلی هم نیست چون واقعا وقت ندارم ویرایش کنم. گاهی ویرایش به اندازه ترجمه وقت می گیره

پیشاپیش از همکاری شما متشکرم


+8500
+31494

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.