افزونه ثبت دوره آموزشی با اطلاعات کاربری

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

نیاز به ساخت یک افزونه وردپرس هست که در آن بازدیدکنندگان بتوانند با پر کردن اطلاعات خاص (نام و نام خانوادگی،نام شرکت،رشته تحصیلی، مدرک، آدرس و...) به عنوان کاربر جدید عضو شوند و سپس بدون پر کردن اطلاعات مجدد در دوره های آموزشی برنامه ریزی شده ثبت نام کنند.

ممکن است یک دوره آموزشی در تاریخ های مختلفی برگزار شود که فرد بایستی بتوائد یکی از آن ها را انتخاب نماید.

در صورتی که متقاضی درخواست گواهینامه پایان دوره دارد بتواند با انتخاب گزینه ای آن را اعلام کند و در انتها مبلغی برای آن پرداخت کند.

امکان ایجاد فرآیند تخفیف دهی برای مشتریان وفادار داشته باشد.

امکان تعیین ظرفیت هر دوره وجود داشته باشد.

امکان ایجاد نرخ متفاوت برای چند ثبت نام کننده اول دوره یا در تاریخ های خاصی وجود داشته باشد.

در صورت درخواست متقاضی جهت ارسال نامه به شرکت یا سازمان متقاضی، پس از ثبت نام کاربر در دوره و پرداخت وجه به صورت آنلاین، نامه ای خطاب به شرکت متقاضی جهت شرکت  در دوره با اعلام زمان، محل و نام دوره برای سازمان یا شرکت متقاضی صادر شود و از طریق فکس یا ایمیل ارسال شود.

کارت ورود به دوره برای شخص به صورت خودکار صادر شود و برایشان ایمیل شود و کد پیگیری و مشخصات دوره برای ایشان پیامک شود.

در صورت درخواست متقاضی جهت ارسال فاکتور یا صورت حساب دوره، این موضوع به اطلاع مدیر سایت برسد تا پس از رویت فاکتور را صادر کرده و تصویر آن را در محل مشخصی بارگذاری کند و پس از بارگذاری به صورت خودکار برای ایمیل متقاضی ارسال شود.


+8500
+31494

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.