ايجاد ديتا فرم - تبديل جدول به ديتا فرم

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

طراحي کلاسي(کامپوننتي) که از جدول نام ديتابيس و نوع آنرا به همراه نام جدول دريافت کند و يا وب فرم براي آن جدول توليد نمايد که قابليت هاي زير را داشته باشد : -سرعت بالا -حتي المقدور استفاده از اجاکس -استفاده از وي بي دات نت يا سي شارپ که وي بي ارجحيت دارد -دو زبانه باشد (راست به چپ و چپ به راست ) -دات نت فري ورک 2 کارکند -فيلدها را تشخيص دهد و متناسب با نوع فيلد آيتم مناسب قرار دهد. مثلا براي فيلد تکست يک تکست باکس و براي فيلد بولين يا چک باکس و براي فيلد متن با حجم بالا يک تکست باکس اديتور اچ تي ام ال و ....... قرار دهد -در سمت راست يک گريد باشد که 3 فيلد اول جدول را ليست کند و با کليک روي سطر آن گريد مقادير فيلدها در قسمت اديت آورده شوند -کليد هاي ايجاد - تغيير - حذف و انصراف را داشته باشد. -سورس برنامه توضيحات کافي داشته باشد -در محيط ويزوال استوديوي 2008 تحويل شود - از دي ال ال يا کامپوننت جانبي استفاده نشود - بانک هاي اکسس و ماي اسکيوال و ايکيو ال سرور 2005 را ساپورت کند


زیرساخت:
تحت وب


قابل تحویل:

+8500
+50384

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.