فراخوانی رنج آی پی از ISP

تا الان برای این درخواست 7   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام .

لطفا به دقت به توضیحات زیر توجه کنید

رنج آی پی ولید باید حداکثر زیر 30 ثانیه یا کمتر عوض بشه ... که  اصلا استفاده از پروکسی ها یا نرم افزارهایی که به صورت دستی آی پی هارو وارد میکنند توصیه نکنین و مورد قبول نیست... ضمن اینکه روش های کانکت و دیس کردن وای فا برای فراخوانی رنج جدید هم منسوخ هست و مورد پذیرش نیست...

اما اگر روش یا نرم افزاری هست که خلاف عرف و معمول مورد استفاده قرار بگیره ... به شرط 72 ساعت تست و تایید شدن ... لطفا عزیزان درخواست بدن...

نکته : 

1- عملیات فقط برای ویندوز 7 هست که تغییرات زیادی نمیشه اعمال کرد مگر محدود و مورد توافق ...

2- مودم adsl مورد استفاده تی پی لینک مدل w8151n که در فریم  خود مودم تنظیمات 1 دقیقه هست که تغییر فریم ورک مودم بلامانع هست


+8500
+99228

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.