انتقال یک سری نوشته به فرمت لاتک (فرمول و عکس هم دارد)

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 300,000 تومان

شرح پروژه:

در فایل ضمیمه شده به صورت یک فایل صوتی امده است. انتقال یک سری نوشته به فرمت لاتک هست که فرمول و عکس داره. انتقال اطلاعات باید از یه فایل پاورپوینت یا پی دی اف انجام بشه. (یکی از این فایلها). در حقیقت محتویات فایل پاورپوینت و پی دی اف یکی هست. خروجی لاتک رو بهم بدین که قابل ویرایش باشد تا بتونم بعدا چیزای دیگه بهش اضافه کنم. وقت کم دارم. ولی هزینه اگه بیشتر شد مشکلی ندارم بخاطر وقت کم.

زمان: جمعه ساعت 3 بعد از ظهر 


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

واحدی

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

300,000 تومان

امتیاز 9.86 (ممتاز) از 21 رای
پروژه موفق : 61
رتبه: 281
یک سال پیش

فاطمه.س

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

300,000 تومان

امتیاز 7.19 (خوب) از 16 رای
پروژه موفق : 66
رتبه: 129882
یک سال پیش
+8500
+44288

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.