افزایش واقعی ممبر گروه و کانال تلگرام

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 4,400 تومان

شرح پروژه:

سلام دوستان 

گروه و کانال تلگرامی هست که نیاز به افزایش ممبر واقعی و ایرانی (فعال) داره. کسی اگر تضمینی میتونه، پیام بده. پرداخت بعد از انجام کار و تست واقعی بودن ممبرها انجام میشه.

ضمنا، میتونم گروهی رو معرفی کنم تا از لیست اعضای اون این کار انجام بشه و یا خودم لیست رو به صورت اکسل در چند بخش بدم.

برای شروع، قیمت 500 و 1000 ممبر رو اعلام کنین.

ممنون


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

محمدحسین پدرام

کاربر عادی

کاربر عادی

4,400 تومان

امتیاز 8.90 (عالی) از 21 رای
پروژه موفق : 50
رتبه: 121851
هفت ماه پیش
+8500
+41177

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.