سند ویژن و sdp برای سیستم مکانیزه ی درمانگاه

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

عوامل مهم در درمانگاه ها و بیمارستان ها ، بیمار و مراجعه کنندگان هستند، درواقع بخش عظیمی از فعالیت ها حول بیماران و مراجعه کنندگان است. نظیر تشکیل پرونده ، تعیین زمان مراجعه ، انتخاب پزشک مورد نظر ، ترخیص ، تسویه حساب و ... .

سیستم های دستی در مواردی که مراجعات با تعداد بالایی صورت گیرد به دلیل حضور فیزیکی افراد و نوبتی انجام دادن فعالیت هایی مانند تشکیل پرونده ، تعیین زمان مراجعه و تسویه حساب عملکرد مناسبی ندارند. سیستم الکترونیک درمانگاه به منظور رفع این مشکلات و سرعت بخشیدن به فعالیت هایی که لزومی به حضور فیزیکی مراجعه کننده و بیمار ندارد صورت گرفته.

هدف ایجاد سند ویژن و sdp برای سیستم مکانیزه ی یک درمانگاه است.


+8500
+50386

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.