ساختمان داده درخت ۲-۳

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

پروژه ي بسيار آساني از درس ساختمان داده است! يک درخت ۲-۳ است که به زبان سي‌ پلاس پلاس بايد نوشته شود! شامل طرز سخت اين درخت و چگونگي حذف کردن يا اضافه کردن از درخت است فقط اينکه بايد خيلي‌ ساده باشد! نميخواهم خيلي‌ سطح بالا باشد! طوري که يک دانشجوي عادي آن را نوشته باشد!


زیرساخت:
windows 7 visual studio 2008


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

40,000 تومان

امتیاز 9.67 (ممتاز) از 14 رای
پروژه موفق : 17
رتبه: 116474
هفت سال پیش

Kambojia

کاربر عادی

کاربر عادی

22,000 تومان

امتیاز 9.32 (عالی) از 42 رای
پروژه موفق : 38
رتبه: 123283
هفت سال پیش

alizadeh-496

کاربر عادی

کاربر عادی

40,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 1 رای
پروژه موفق : 1
رتبه: 119225
هفت سال پیش
+8500
+44190

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.