طراحی یک سایت مشابه ایسام esam.ir

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام خدمت همه ی مجریان محترم.
همونطور که از عنوان پروژه مشخص هست ما به دنبال یک سایت تقریبا مشابه ایسام هستیم که البته کمی متفاوت هست. و موارد درخواستی در زیر لیست شده اند:
۱-کاربر پس از ثبت نام هم به عنوان خریدار و هم به عنوان فروشنده بتواند فعالیت کند.
۲-فرم ثبت نام به گونه ای باشد که اشخاص حقیقی و حقوقی بتوانند جزییات مورد نیاز را وارد کنند و ثبت نام کنند.
اطلاعات مورد نیاز برای اشخاص حقیقی:
نام،نام خانوادگی،کد ملی،تلفن همراه،تلفن ثابت،آدرس،کد پستی
اطلاعات مورد نیاز برای کاربران حقوقی:
نام شرکت،نام نماینده شرکت،نام خانوادگی نماینده شرکت،کد ملی شرکت،تلفن همراه نماینده شرکت،تلفن ثابت نماینده شرکت،آدرس،کد پستی
۳-نام کاربری در سایت برای کاربر قابل انتخاب نباشد و صرفا نام کاربری به صورت ID001 و ID002 و … به هر کاربر اختصاص داده شود و کاربر با ایمیلی که هنگام ثبت نام وارد کرده است بتواند وارد پروفایل کاربری خود شود.
۴-کاربر پس از ثبت نام شماره تلفن همراه ، شماره تلفن ثابت و آدرس خود را تایید کند.برای تلفن همراه اس ام اس و تلفن ثابت تماس اتوماتیک برقرار شود و کد تاییدیه به کاربر اعلام شود و با وارد کردن آن حساب کاربری تایید شود.برای آدرس هم کد تاییدیه از طریق پست ارسال می شود و کاربر پس از دریافت نامه، کد را وارد و آدرس را تایید می کند.برای تایید آدرس هم یک صفحه پی دی اف در اختیار اپراتور برای پرینت و ارسال قرار خواهد گرفت.
۵-پس از تکمیل ثبت نام اطلاعات کاربر قابل تغییر نباشند و صرفا مدیر امکان ویرایش مشخصات را داشته باشد.
۶-کاربران بتوانند محصولات و اقلام خود را با عکس و جزییات وارد کنند و پس از تایید مدیر سایت، کالا در سایت برای نمایش عموم قرار گیرد.
۷-امکان تبادل پیام بین خریداران و فروشندگان وجود داشته باشد.پیام های ارسال شده پس از تایید مدیر به کاربر برسند.بدیهی است امکان ویرایش پیام برای مدیر وجود داشته باشد.
۸-پس از به توافق رسیدن خریدار و فروشنده خریدار و فروشنده تایید توافق را با ارسال درخواست اعلام می کنند و کارمزد سایت را پرداخت می کنند و بعد از آن اطلاعات خریدار اعم از نام و نام خانوادگی و ادرس و … در اختیار فروشنده و بالعکس قرار می گیرد.کارمزد سایت به صورت آنلاین از طریق یکی از درگاه های بانکی پرداخت خواهد شد.
۹-پس از انجام معامله کاربران میزان رضایت خود را از طرف مورد معامله با امتیاز دادن و کامنتی کوتاه اعلام می کنند.بدیهی است که کلیه امتیازات و کامنت ها پس از تایید مدیر بر روی سایت قرار می گیرند و همچنین امکان ویرایش کامنت ها برای مدیر وجود داشته باشد.
۱۰-سبد خرید در این سایت وجود ندارد و صرفا استعلام قیمت و موجودی توسط کاربران از تامین کنندگان انجام خواهد شد.
۱۱-تمام مراحل از طریق ایمیل به کاربر اطلاع رسانی شود (مثلا درخواست خرید جدید رسیده یا پیام جدید رسیده)

موارد جزیی تر از قبیل پذیرش قوانین سایت و … هم در سایت وجود داشته باشد.

ترجیح ما استفاده از پلتفرم های اپن سورس از قبیل وردپرس و مجنتو و … هست تا در آینده با مشکل توسعه یا رفع اشکال مواجه نباشیم.
ظاهر سایت باید بسیار شکبل و منطبق با استاندارد های وب باشد و قالب هم Responsive و بدون کوچکترین خطایی باشد.

سعی کردم کل فرایند رو خیلی خلاصه توضیح بدم و جزییات بیشتر در اختیار مجری منتخب قرار خواهد گرفت.
مجریان محترم لطفا حتما نمونه کار خود را در این زمینه ارسال کنند و چون خیلی موارد مورد نیاز برای این پلتفرم هست که در اینجا توضیح داده نشده لذا مجری باید به سیستم فروشگاه های انلاین مسلط باشد.

با سپاس


+8500
+50912

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.