معرفي 20 سايت مفيد و کاربردي در زمينه دانشگاهي در فرمت word

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 40,000 تومان

شرح پروژه:

يک فايل word ميخوام که داخلش به معرفي 20 سايت در حوزه هاي دانشگاهي و استخدامي پرداخته باشه 1-هر لينک يا سايت فقط در يک صفحه کامل ورد باشه کافيه 2-يک مقدمه کوتاه درمورد هر لينک و توضيحات اضافي درمورد خدماتي که اون سايت ارائه ميده بايد داشته باشه فرمت کار هم مثلا به صورت زير باشه(براي هر لينک در هر صفحه): 1-اسم سايت : http://www.unp.irپرتال دانشگاهي کشور 2-توضيح مقدماتي براي آشنايي سايت مثل درباره ما (حدود 3 يا 4 خط) 3-توضيحات خدماتي که اين سايت مثلا به قشر دانشجو ها ارائه ميده و معرفي بخش هاي مختلف سايت


زیرساخت:
فايل ورد نسخه 2007 به بالا

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Behnam_h

کاربر عادی

کاربر عادی

40,000 تومان

امتیاز 8.83 (عالی) از 186 رای
پروژه موفق : 206
رتبه: 30
هفت سال پیش
+8500
+41094

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.