تکمیل کدهای صفحات یک وبسایت ووکامرسی

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

پروژه جهت تکمیل صفحاتی از یک وبسایت:

وبسایت اماده است و نیاز به تکمیل صفاتی دارد.

برای پیاده سازی این موارد نیاز به مهارتهای جاوا اسکریپت-html css-وردپرس ووکامرس و api آن دارید.

اگر مهارت کافی دارید پیشنهاد دهید..چون کار تمیز میخوایم

در آدرس زیر نمونه تکمیل نشده را میتوانید مشاهده کنید:

http://vitrinbazar.ir/vitrins/sabad/

از منوی سمت راست گروه همه محصولات را انتخاب کنید و از لیست محصولات هرکدام را کلیک کنید تا به صفحه کاری منتقل شوند.

شما میتوانید این نمونه را مطاب با نیاز ما کامل کنید و یا از ابتدا نمونه جدیدی مطابق با روش کدنویسی خودتان پیاده کنید.

A.امکانات موجود:

1.عکس تمامی محصولات در ووکامرس قابل انتخاب باشد.

2.روی عکس هر محصول تگی ایجاد شود تا با زدن برروی آن سایر عکسها،قیمت و تخفیف محصول و لینک صفحه فروش محصول نمایش داده شود..در حال حاضر با کلیک راست کردن برروی محصول تمام این موارد نمایش داده میشود.

3.کاربر میتواند عکسها را کوچک و بزرگ ،جابجا و یا بچرخاند.

4.پس زمینه قابل تغییر می باشد(رنگ و عکس) و کاربر بتواند عکس مورد نظر خود را به عنوان پس زمینه قرار دهد.

B.امکانات مورد نیاز و تکمیلی:

1.کاربر بتواند عکس جدیدی را از کامپیوتر و یا موبایل خود به صفحه کاری اضافه کند و برای آن لینک و قیمت قرار دهد.

2.کاربر بتواند نتیجه کار خود را با فرمت عکس ذخیره کند و یا در اینستاگرام یا تلگرام همراه با لینک آدرس سایت ما به اشتراک بگذارد.لوگوی سایت در عکس نهایی درج شود.(واترمارک یا گوشه تصویر)

3.یک صفحه جهت نمایش کلیه کارهای انجام شده برای خود کاربر و یک صفحه جهت نمایش کلیه کارهای کلیه کاربران با قابلیت لایک شدن هر عکس ایجاد شود.کارهای نمایش داده شده در این صفحه نباید صرفا عکس باشند..بلکه روی هر محصول در عکس تگی ایجاد شود که با زدن روی آن قیمت محصول و لینک صفحه محصول جهت انتخاب نمایش داده شود.در قالب استفاده شده در این سایت نمونه این تگها موجود و قابل نمایش است.

4.لاگین به سایت توسط جیمیل و یا اینستاکرام و یا ثبت نام مجزا انجام شود.کابر میتوانید نمونه کار خود را در صفحه کاری انجام دهد و فقط برای ذخیره و یا به اشتراک گذاری نیاز به لاگین دارد..همچنین با خروج از سایت لاگین کاربر از بین نرود و با کوکی ها ذخیره شود.

5.نمونه کار کاربر قبل از نمایش در یک صفحه مجزا به مدیران سایت جهت تایید و نمایش ارسال شود.

6.در سمت راست صفحه کاری کلیه دسته بندی ها بصورت پنجره ای و با نمایش عکس هر دسته بندی جهت انتحاب نمایش داده شود..و این پنجره ها در موبایل در بالای فضای کاری قرار بگیرد..با انتخاب هر کدام از دسته ها کل پنجره تبدیل به پنجره نمایش کالاهای همان زیرمجموعه شود و فلش بازگشت در بالای صفحه نمایان شود.این پروسه باید بصورت سمت کاربر و Ajax پیاده سازی شود و صفحه به سرور جهت دریافت اطلاعاات فرستاده نشود.

7.کلیه کارهای بالا در موبایل و صفحه وب موبایل قابل انجام باشد.

تمامی کدهای کار شما باید تحویل داده شود.نیاز پشتیبانی یکساله با هزینه مجزا داریم..پس اگر بعدا در دسترس نیستید لطفا پیشنها ندهید.


+8500
+33438

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.