ساختمان داده درخت 2-3-4

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 12,000 تومان

شرح پروژه:

من کدهاي برنامهٔ درخت ۲-۳-۴ رو دارم و فقط مي‌خوام چک بشه که برنامه اجرا بشه! و توضيح براي ارايه پروژه مي‌خوام! خيلي زود مي‌خوام! همين امشب يا نهايتان فردا صبح تا ساعت ۱۰


زیرساخت:
windows7. visual studio 2010

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

hesamltd

کاربر عادی

کاربر عادی

20,000 تومان

امتیاز 8.08 (بسیار خوب) از 18 رای
پروژه موفق : 22
رتبه: 143427
هفت سال پیش

پروانه-612

کاربر عادی

کاربر عادی

12,000 تومان

امتیاز 3.00 (ضعیف) از 3 رای
پروژه موفق : 8
رتبه: 140383
هفت سال پیش

استاد حميد

کاربر عادی

کاربر عادی

15,000 تومان

امتیاز 6.00 (بالای متوسط) از 4 رای
پروژه موفق : 1
رتبه: 140809
هفت سال پیش
+8500
+50934

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.