ترجمه ی یک مقاله ی چهار و نیم صفحه ای

برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 45,000 تومان

شرح پروژه:


با سلام و خسته نباشید

مقاله ای که میخواهیم ترجمه بشه مربوط به VLSI Design یکی از مباحث مقطع ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم های کامپیوتری می باشد.

می خواهم کاملا درست ترجمه بشه. و در یه ورود تایپ بشه. (همراه با شکل ها و جدول ها به صورت عکس و رفرنس دهی به تصاویر و جدول ها هم داخل متن رعایت شود)

لازم به ذکر است که این مقاله دارای لغات اختصاصی رشته ی مهندسی کامپیوتر می باشد و کسی که ترجمه میکند باید توانایی تشخیص این  کلمات را داشته باشد. و کاملا درست ترجمه بشه.

راستی بعضی از کلمات که خاص بحث VLSI Design هست عینا به زبان انگلیسی تکرار شود.

با تشکر

فایل مقاله به پیوست می باشد...


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Mashmol

کاربر عادی

کاربر عادی

45,000 تومان

امتیاز 9.46 (عالی)عالی از 117 رای
پروژه موفق : 134
رتبه: 8904
چهار سال پیش
+8500
+138273

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.