تبديل قالب PSD صفحه index و صفحه داخلي به html و css

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 50,000 تومان

شرح پروژه:

يك فايل psdطراحي شده را مي واهم تبديل به htmlكنيد. تبديل قالب PSD صفحه index به html و css بطوريکه فايل CSS و html توليد شده بايد تا حد امکان سبک و سريع و منطبق بر استانداردهاي W3 باشد و توسط validator هاي سايت w3.org بدون ايراد تاييد شود. ضمنا با همه مرورگرها از جمله IE6 سازگار باشد. منوهاي بالا با رفت موس روي انها بايد تغيير رنگ يابند و کادر سفيذي که در هدر قرار گرفته هست نيز بايد بصورت اسلايد شو تنظيم شود و يک کد اسلايد شو سبک و اتوماتيک در آن قرار گيرد. لطفا لينک چند نمونه از کارهايي که در اين زمينه انجام داده ايد را نيز ارسال نماييد. فايل پيوست تصوير jpg قالبي هست که قرار طراحي بشه. بعد از تأييد فايل PSD ارسال مي گردد. در صفحه اولش يک اسلايدر داريم و باکس هاي زير اسلايدر بصورت متني رو نشون خواهند داد. ضمنا منوي افقي بالاي اسلايدر بصورت dropdown و بصورت fade يا يک افکت زيبا با نظر خودتون خواهد بود. خواهشا قيمت نجومي نديد. متشکرم. در مرورگرهاي Opera , Firefox، Chrome و IE از نسخه‌ي ۶ به بالا درست و يکسان نمايش داده شود تميزي کار خيلي مهم است، نام گذاري کلاس‌ها و style ها و هر آنچه در CSS است. در HTML هر تگ در يک خط جدا نوشته شود بايد HTML طوري طراحي شود که جدا کردن قسمت‌هاي سمت راست، بالا وسط و پايين به راحتي صورت گيرد. در طراحي بايد پارامتر‌هاي SEO رعايت شده باشد. موفق باشيد. و ببخشيد اگر پرتوقع هستم. البته تحقيق كه كردم اين پروژه ها را ظاهرا\\\" استاد\\\"DogTag \\\" به خوبي انجام مي دهند. راستي فراموش نشود كه اين پوسته قرار است بر روي وردپرس نصب شود.


زیرساخت:
وب, طراحي صفحه / سايت, Cascading Style Sheets, XML / XHTML Firefox, opera, Chrome و IE نسخه‌ي 6 به بالا بايد روي لينوکس با مرورگر ,opera و firefox نيز درست نمايش داده شود.(لزوما نبايد دقيقا مانند ويندوز باشد ولي شکل کلي سايت تغيير نکرده و نوشته‌ها قابل خواندن باشند) البته بهتر است که دقيقا مانند ويندوز باشد روي MacOS نيز با مرورگر safari نيز درست نمايش داده شود.(لزوما نبايد دقيقا مانند ويندوز باشد ولي شکل کلي سايت تغيير نکرده و نوشته‌ها قابل خواندن باشند) البته بهتر است که دقيقا مانند ويندوز باشد


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

1style

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

امتیاز 9.73 (ممتاز) از 57 رای
پروژه موفق : 62
رتبه: 154616
هفت سال پیش

ميلا‌د

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 3 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 156792
هشت سال پیش

alira

کاربر عادی

کاربر عادی

140,000 تومان

امتیاز 8.13 (بسیار خوب) از 54 رای
پروژه موفق : 28
رتبه: 150109
هشت سال پیش

50,000 تومان

امتیاز 9.29 (عالی) از 19 رای
پروژه موفق : 24
رتبه: 150654
هشت سال پیش

آذين وب

کاربر عادی

کاربر عادی

60,000 تومان

امتیاز 8.50 (عالی) از 3 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 149221
هفت سال پیش

z-nik

کاربر عادی

کاربر عادی

40,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 155665
هفت سال پیش

h_a

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز) از 1 رای
پروژه موفق : 2
رتبه: 148211
هفت سال پیش

AYD

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 150245
هفت سال پیش

علی بهرامی نژاد

کاربر عادی

کاربر عادی

70,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 148998
هفت سال پیش
+8500
+54193

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.