راه اندازی سرویسی برای گذر از تحریم بروی سرور مجازی

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 75,000 تومان

شرح پروژه:

 سلام وقت بخیر

هنگام معرفی وای فای به یک گوشی اندرویدی بخشی با عنوان proxy hostname و port بدون هیچ یوزر نیم و پسوردی وجود دارد. آیا می توانید برای من سرویسی راه اندازی کنید که یک ویدیو آموزشی در یوتوب فقط با استفاده از بخشی که گفتم (بدون یوزر پسورد) باز شود.

فقط اجرای همان یک url هم کافی هست.

سرور مجازی و ... موجود هست فقط راه اندازی سرویس نیاز هست.

نکته مهم این هست که بنده نیاز دارم مداوم این این hostnameو port را تغییر دهم لذا آموزش این تغییر هم نیاز هست

با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

SpeedCoder

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

75,000 تومان

امتیاز 9.89 (ممتاز) از 36 رای
پروژه موفق : 48
رتبه: 71
چهار ماه پیش
+8500
+33487

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.