پروژه درسی کنترل دیجیتال

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

دو مورد پروژه درسی کنترل دیجتال و غیر خطی است که با Matlab می خوام انجام بشه:

1.مقایسه کنترل کننده PIو PID برای کنترل فرکانس بار یک سیستم قدرت دو ناحیه ایی که ضرایب کنترلر  با الگوریتم گرگ خاکستری بهینه شده، من خودم توی متلب پیاده سازی کردم ولی فرکانس محدود نشده  می خوام که مشکل رو برطرف کنید، انتگرال خطا هم می خوام مقایسه بشه

2.مقایسه کنترل لغزشی معمولی با کنترل لغزشی اکتیو ( معادلات پیاده سازی شده رو توی متلب که با کنترل لغزشی معمولی انجام شده رو دارم می خوام کنترل لغزشی اکتیو براش بررسی بشه و جواب های لغزشی اکتیو با معمولی مقایسه بشه)

با تشکر و سپاس فراوان


+8500
+29561

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.