طراحی معماری شبکه یادگیری عمیق برای موضوع خاص و ارائه گزارش

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

 با توجه به اینکه روی موضوع طبقه بندی داده های ابر نقطه (point cloud) کار می کنم . میخوام دوستانی که در زمینه یادگیری عمیق کار کردند به من کمک کنند که یک ایده خوب و شبکه معماری مناسب یادگیری عمیق در این موضوع داشته باشم

مقاله ضمیمه در مورد همین موضوع می باشد .بنابراین :

1- هدف طراحی شبکه معماری یادگیری عمیق و الگوریتمی که نتایج بهتری در برداشته باشه و یا روی مناطقی خاص (مثلا مناطق شهری یا مناطق شیبدار)  تمرکز کند.

2-  آنالیز نتایج  روی داده های استاندارد و نیز داده های منطقه ای و ارائه گزارش با جدول و تصویر (تقریبا مشابه آنچه در مقاله پیوست آمده است)

3- برنامه ها با قابلیت  اجرا روی داده های مشابه، به خریدار تحویل گردد.

با تشکر


+8500
+33487

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.