حل عددی معادله دیفرانسیل

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

۱)یک معادله دیفرانسیل  که با روش عددی  به روشهای psor و   imp حل شود با تلورانس یک هزارم (۰/۰۰۱=telorance) و پاسخ ها در هر سطح زمانی مقایسه شود .

تفاوتی نمیکنه با متلب یا فرترن یا هر محیط نرم افزاری دیگر حل شود .

۲) برای روش حل عددی میلن milon  که مراحل و توضیحاتش در ضمیمه وجود دارد و خودم برنامه ان را با متلب نوشته ام  فایل word پرینت متلب رادرضمیمه گذاشته ام  و بسیار ساده است ولی الان به لپ تاپ دسترسی ندارم  .  فقط برنامه را چک کنید اجرا کنید و  یک مثال نوشته و با صد نقطه حل شود . 


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Code Developer

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 9.14 (عالی) از 7 رای
پروژه موفق : 12
رتبه: 305
چهار ماه پیش

ارسلان-2634

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

80,000 تومان

امتیاز 9.69 (ممتاز) از 17 رای
پروژه موفق : 24
رتبه: 174
چهار ماه پیش

sajjadha72

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

200,000 تومان

امتیاز 9.00 (عالی) از 30 رای
پروژه موفق : 31
رتبه: 95
چهار ماه پیش
+8500
+33441

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.