مرور ادبی با رویکرد بررسی تاثیر ابعاد مدیریت هویت برند سازماني بر عملكرد برند و رضايت کارکنان در بانک ها

برای این درخواست   9   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

بنده، برای پیشینه تحقیق پایان نامه خود، با عنوان بررسي تاثیر ابعاد مدیریت هویت برند سازماني بر عملكرد برند و رضايت  کارکنان با نقش میانجی تعهد کارکنان (مورد مطالعه: بانک شهر) نیاز به بررسی مقالات خارجی و داخلی دارم.

حداقل مطلب آماده شده باید شامل ۴۰ صفحه باشد که به بررسی مدیریت هویت برند، تمرکز کارکنان و مشتریان، هویت بصری برند، شخصیت برند، ارتباطات مستمر، ابتکار عمل منابع انسانی و عملکرد برند، رضایت کارکنان و تعهد کارکنان در صنعت بانکداری پرداخته باشد.

در پایان جدول مقالات مطالعه شده، نیز باید به صورت نام مقاله، نام نویسنده، سال انتشار، متغیرها و خلاصه مقاله آورده شود.

لطفاً پیشنهادات خود را ارائه فرمایید.


+8500
+33438

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.