آموزش زبان انگلیسی با رمان Northanger Abbey

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 50,000 تومان

شرح پروژه:

هدفم این هست که کتاب ساده شده ی رمان Northanger abbey نوشته Jane Austen که توسط انتشارات پنگوئن منتشر شده رو به صورت آنلاین با کمک شما بخونم به شکلی که هم به لغاتش مسلط بشم و هم ساختارهای گرامری اش رو یاد بگیرم و بتونم به شکل شفاهی خلاصه اش رو توضیح بدم (مثلا فایل صوتی بفرستم و شما ارزیابی کنید). دقیقا نمی دونم چه طور این اتفاق می تونه بیفته امیدوارم یکی از ایده های شما من رو جذب کنه. لطفا قیمت خودتون رو برای هر جلسه یک ساعته اعلام کنید، اینکه هر جلسه چند صفحه از کتاب رو می تونین کار کنین و چه ایده ای برای آموزش به من دارید. من می تونم از ساعت 7 تا 8 صبح در دسترس باشم.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

REZ-2779

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

50,000 تومان

امتیاز 9.66 (ممتاز) از 71 رای
پروژه موفق : 101
رتبه: 49
سه ماه پیش

Sahar S

کاربر عادی

کاربر عادی

30,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 19198
چهار ماه پیش

15,000 تومان

امتیاز 9.14 (عالی) از 7 رای
پروژه موفق : 14
رتبه: 300
چهار ماه پیش

مترجم و پژوهشگر زبان

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

40,000 تومان

امتیاز 9.33 (عالی) از 6 رای
پروژه موفق : 9
رتبه: 263
چهار ماه پیش
+8500
+33437

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.