چند سوال متلب و پی اسپایس

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 44,100 تومان

شرح پروژه:

2سوال متلب(دو سوال اخر  در پی دی اف)  و1سوال اسپایس(دو صفحه اول پی دی اف) هستش که در فایل ضمیمه هستش.برای هر کدوم علاوه بر فایل اسپایس و متلب   برای هر یک گزارش کار خواستاریم. با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

REZ-2779

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

150,000 تومان

امتیاز 9.66 (ممتاز) از 71 رای
پروژه موفق : 101
رتبه: 49
چهار ماه پیش

کاربر97724

کاربر عادی

کاربر عادی

200,000 تومان

امتیاز 9.89 (ممتاز) از 9 رای
پروژه موفق : 17
رتبه: 363
چهار ماه پیش

طراح و برنامه نویس

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

44,100 تومان

امتیاز 9.89 (ممتاز) از 28 رای
پروژه موفق : 29
رتبه: 118
چهار ماه پیش
+8500
+33438

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.