طراحي و پياده سازي پرتال آزمايشگاه تحقيقاتي به وسيله سامانه مديريت محتوا و آزمون سامانه حاصل با رويکرد آزمون نرم افزار

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

در اين پرتال دانشجويان و اساتيد مي توانند نظرات خود را به صورت کامنت با يكديگر تبادل كنند ، همچنين اساتيد ميتوانند دانشجويان را از course هاي ارايه شده در هر ترم( به همراه ساعت ، مكان ارايه¬) مطلع سازند و مي توانند نمره¬ها، lecture¬ ها و پروژه هاي انجام شده و تعريف شده را در آن صفحه قرار دهند .اطلاعات مورد نياز مانند صفحه ي خانه، تقويم، اطلاعات تماس و ساير صفحات نيز همانند يک وب سايت پياده سازي مي شود. در اين پروژه ميخواهيم از يک سامانه مديريت محتوا متن باز Joomla و زبان php براي طراحي وب سايت مرد نظر استفاده كنيم .


زیرساخت:
در اين پروژه ميخواهيم از يک سامانه مديريت محتوا متن باز Joomla و زبان php براي طراحي وب سايت مرد نظر استفاده كنيم .


قابل تحویل:

+8500
+41417

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.