رسم سه جدول در ورد بصورت افقی مثل فایل pdf

برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 5,000 تومان

شرح پروژه:

سلام. سه تا جدول هست که داخل فایل ورد هست و میتونید به راحتی متنشو کپی کنید و جاگذاری کنید. فقط میخام جدول ها از حالت عمودی که در فایل خودم هست به صورت افقی هر کدوم در یک صفحه جداگانه بیاد. مثل جدول فایل pdf که نمونه گذاشتم. یعنی شکل جدول به انوصورت باشه در ورد. جدول هم به فارسی رسم بشه یعنی راست چین باشه. ستون اول هر جدول هم خالی بذارید اونجایید که کلمات کوتاه انگلیسی هست. یا نوشته ها زیر هر جدول در اون ستون به ترتیب اضافه کنید. کلمات داخل پرانتز انگلیسیشو نمیخاد اونا برا راهنمایی اینه که کدوم متن کجا قرار بگیره فقط میخام فارسیشو بنویسم. ولی بقیه کادرها که عدد هس نوشته بشه. سریع میخام

قیمت کل بدید.

یک ساعته میخام

تاکید میکنم جدول ها هر کدوم صفحه جدا و بصورت افقی رسم بشه مثل pdf و فارسی رسم بشه یعنی کادرها از راست به چپ مرتب بشن و وارد بشن چون میخوام داخل متن فارسی قرار بدم. ممنون

ممنون


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

reza5191

کاربر عادی

کاربر عادی

40,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 103081
یک سال پیش

ghazaal

کاربر عادی

کاربر عادی

7,000 تومان

امتیاز 9.93 (ممتاز) از 14 رای
پروژه موفق : 22
رتبه: 531
یک سال پیش

خانم_مهندس

کاربر عادی

کاربر عادی

5,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 4 رای
پروژه موفق : 6
رتبه: 806
یک سال پیش

اشکان بیگدلی

کاربر عادی

کاربر عادی

7,000 تومان

امتیاز 9.50 (ممتاز) از 10 رای
پروژه موفق : 14
رتبه: 912
یک سال پیش

امید 10

کاربر عادی

کاربر عادی

15,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 2 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 1240
یک سال پیش
+8500
+45422

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.