بین دو میکروکنترلر ارتباط سریال برقرار کنید. هر سمت از این ارتباط ،یک نمایشگر LCDو یک صفحه کلید عددی متصل است

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

باید با بین دو میکروکنترلر ارتباط سریال برقرار کنید. به هر سمت از این ارتباط ، یک نمایشگر LCD و یک صفحه کلید عددی متصل است. وقتی که شماره ای روی صفحه کلید میکروکنترلر 1 فشار داده می شود، شماره روی نمایشگر میکروکنترلر 2 نمایش داده خواهد شد و بالعکس. میکروکنترلر 1 و 2 از UART برای ارتباط استفاده می کنند. این ارتباط یک stop bit و بدون بیت parity است. ن رخ Baud rate ر ا خودتان انتخاب کنید. در صورت پر شدن صفحه نمایش متن باید scroll کند. اگر کاربر دکمه ‘*’ را وارد کند باید شماره دانشجویی شما ارسال شده و روی LCD دیگری نمایش داده شود. نکات: • برای پیاده سازی باید از میکروکنترلر LPC2138 استفاده نمایید. • کتابخانه LCD مد نظر در شکل( 1 ) و کتابخانه صفحه کلید در شکل( 2 ) قابل مشاهده می باشد . شکل( 1 :) alphanumeric LCD شکل( 2 ): صفحه کلید 3X4 شکل( 3 ): نحوه اتصال میکروکنترلر ها     •


+8500
+34608

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.