کد نویسی در نرم افزار متلب : پیاده سازی الگوریتم گرانشی

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 500,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام و احترام

یک پیاده سازی در نرم افزار متلب میخواهم

عنوان: چندی سازی برداری بر پایه الگوریتم گرانشی --

Vector Quantization Based Gravitational Search Algorithm

لازم به ذکر است که این کار مربوط به پردازش تصویر است. و هدف، فشرده سازی تصویر (ورودی الگوریتم : تصویر می باشد) با روش Vector Quantization    و با استفاده از الگوریتم گرانشی - Gravitational Search Algorithm می باشد.

از دوستانی ک در زمینه پیاده سازی الگوریتمهای ابتکاری مهارت دارند، خواستار انجام این پیاده سازی را دارم. 3 فایل ضمیمه شده است

با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Programmer

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

500,000 تومان

امتیاز 9.91 (ممتاز) از 177 رای
پروژه موفق : 227
رتبه: 3
پنج ماه پیش

300,000 تومان

امتیاز 9.96 (ممتاز) از 28 رای
پروژه موفق : 44
رتبه: 210
ده ماه پیش
+8500
+41555

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.