ربات عبور کننده از captcha

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 150,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام يک سايت هست که با يوزرنيم و پسورد وارد ميشيم و روي يک لينک کليک مي کنيم و در صفحه جديد يک تصوير captcha هست که شامل يک کد 5 حرفيه . بعد از زدن کد صفحه ديگه اي باز ميشه که شامل يک ليست اطلاعات هست . ما يک روبات مي خواهيم که روزانه 3 بار بصورت اتوماتيک در اين سايت لاگين کنه و ليست اطلاعات رو در ديتابيسش ذخيره کنه يا براي ما ايميل کنه . ربات اگر تحت وب باشه خيلي بهتر هست . اگر هم نشد تحت ويندوز سرور اجرا بشه .


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

™Saeid

کاربر عادی

کاربر عادی

150,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 41 رای
پروژه موفق : 65
رتبه: 160158
چهار سال پیش

علي بابايي

کاربر عادی

کاربر عادی

350,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 1 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 152802
هفت سال پیش
+8500
+54198

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.