اضافه کردن زبان انگلیسی به سایت

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام 

برای گسترش فعالیت سایت برگزاری مسابقات معماری و طراحی داخلی به نام سرستون ه هم اکنون در حال کار میباشد، نیاز به اضافه کردن زبان انگلیسی هستیم. 

سایت سرستون با زبان PHP نوشته شده و لازمه که در کوتاهترین زمان زبان انگلیسی به آن اضافه بشه. 

از طراحانی که قصد ارسال قیمت دارند تقاضا دارم که ابتدا به عنوان طراح و همچنین به عنوان کارفرما در سایت سرستون ثبت نام بنمایند و پروسه ثبت یک مسابقه و پروسه شرکت در مسابقه را چک نمایند. موردی که لازمه در ترجمه حتما رعایت بشه اینه که لیست مسابقاتی که با زبان فارسی در سایت ثبت میشه و لیست مسابقاتی که به زبان انگلیسی در سایت ثبت میشه نباید از هم جدا باشند و باید تمام مسابقات در یک لیست به نمایش گذاشته بشوند. با این صورت که وقتی طراحی وارد سایت میشه، صرف نظر از اینکه با چه زبانی سایت رو استفاده میکنه، باید بتونه تمام مسابقات در حال برگزاری در سایت رو ببینه و در هر مسابقه ای که خواست شرکت کنه. 

لازم نیست که مطالبی که توسط کاربران در سایت اضافه شده ترجمه بشه. 

با تشکر 


+8500
+36000

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.