خلاصه کردن 5 مقاله در یک مقاله به فارسی

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 80,000 تومان

شرح پروژه:

سلام. 5 مقاله به زبان اصلی همشون در مورد "داده کاوی برای پیش بینی بیماری سرطان سینه" هست می خوام این 5 مقاله خلاصه بشن در یک مقاله به فارسی. به خصوص نتایج هر مقاله با هم در یک مقاله نشون داده بشن. اولویت با کسانی هست که با داده کاوی آشنایی دارن. اگر خودتون هم مقالات آماده ای ( از سال 2016 به بعد ) در مورد موضوع مطرح شده دارین و می خواین خلاصه کنین در یک مقاله هم قبول هست. با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

مهندس نیک

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 9.07 (عالی) از 47 رای
پروژه موفق : 60
رتبه: 45
نه ماه پیش

مرکز ترجمه نارک

کاربر عادی

کاربر عادی

80,000 تومان

امتیاز 8.67 (عالی) از 80 رای
پروژه موفق : 108
رتبه: 186
نه ماه پیش

خیرخواه

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

150,000 تومان

امتیاز 9.53 (ممتاز) از 34 رای
پروژه موفق : 45
رتبه: 225
نه ماه پیش
+8500
+40397

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.