قرار دادن یکسری مقاله در سایت

برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

دوستان داکیومنت رو بخونید. کار وقت گیره. خیلی وقت گیره باید یکسری کارهای زیادی انجام بشه. فعلا برای کتگوری کامپیوتر که 120 عدد مقاله است می خام انجام بشه. حتما حتما در طول زمان کنار کارتون باید انجام بشه. قیمت های پرت ندید. روزی یک ساعت وقت بزارید می تونید 5 تا الی 10 تاشو انجام بدید. پس در عرض 15 روز تمام می شه.

اگر این کارو به خوبی برید جلو باقیش هم توی قرار داد های بعدی مال خودتونه. 

نمی خام همه یکدفعه انجام بشه حتما باید کم کم انجام بشه.

هر چقدر هزینه برای سایت متن یار نیاز باشه من به شما می دم. لطفا داک رو بخونید الکی قیمت ندید.می خام کار خورد خورد انجام بشه


+8500
+45422

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.