پیاده سازی الگوریتم ICA

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 50,000 تومان

شرح پروژه:

من توي كارم چند روش رو مقایسه کردم, که یکی از اون  روش هاfastICA هست، حالا ميخام به روش هاي مقايسم، الگوریتم lCA هم اضافه كنم. الگوریتم lCA يك  روش پردازش سینگال مربوط به جداسازی کور منبع هست. سناریوی ما به صورت جمع سیگنال ونویز هس, ک میخایم با این الگوریتم نویز را جدا کنیم. ممنون ميشم اگر کسی این الگوریتم رو بلده به کارم اضافه کنه. اگه کسی بلد بود اطلاعات لازم رو در اختیارش میزارم. 


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

ارسلان-2634

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 18 رای
پروژه موفق : 26
رتبه: 182
دو ماه پیش

واحدی

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 9.86 (ممتاز) از 21 رای
پروژه موفق : 32
رتبه: 238
پنج ماه پیش
+8500
+36001

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.