پدافند غیرعامل

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 1,500,000 تومان

شرح پروژه:

پروپزالی به شما ارایه خواهد شد و در اين طرح پژوهشي، روش اعتبار سنجي و معيار رد و قبول داده هاي گرد آوري شده و نتايج تحليل به شرح جمع آوری داده های حاصل از پرسشنامه درنرم افزارSPSS ،    Super Decision  و با روش­های AHP و ANP و پس از وزن­دهی عناوین جهت تحلیل درسیستم SWOT و استخراج استراتژی های مرتبط بااهداف براساس معیارSMART می باشد. و برای اعتبارسنجی آن می توان ازطریق نرم افزار Expert Choice  بدین هدف دست یافت.

ابزارهای SPSS و Super decision و Expert Choice پیشنهادی هست و انتخاب به مجری واگذار می شود.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

دکتر زهرا آقاجانی

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

1,500,000 تومان

امتیاز 9.65 (ممتاز) از 96 رای
پروژه موفق : 112
رتبه: 5
هفت ماه پیش

پژوهشگر96

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

600,000 تومان

امتیاز 9.63 (ممتاز) از 242 رای
پروژه موفق : 289
رتبه: 3
یک سال پیش
+8500
+50923

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.