اصلاح نهایی مراجع به فرمت ieee

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 33,000 تومان

شرح پروژه:

سلام، پژوهش من 38 تا رفرنس داره و خودم به فرمت ieee دراوردمشون و میخوام یک اصلاح نهایی بخوره. تعدادی از انها به علت ان که pulish نشده بود براشون doi زدم و باید برای اونا طبق فرمت استاندارد سال چاپ و ... زده بشه تعداد 3 عدد کتاب در این مجموعه هم هست فقط من نهایاتا تا 10 شب اینو میخوام.

نکته: به علت یک سری مسائل کار خیلی دقیق میخوام

نکته: میخوام برای تک تکشون تو گوگل سرچ بشه و بررسی شه اطلاعات وارده درست هست یا نه

با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

کاربر97724

کاربر عادی

کاربر عادی

33,000 تومان

امتیاز 9.89 (ممتاز) از 9 رای
پروژه موفق : 17
رتبه: 445
یازده ماه پیش

kaveh9473

کاربر عادی

کاربر عادی

30,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 1
رتبه: 152262
یک سال پیش
+8500
+45562

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.