فروشگاه فایل

تا الان برای این درخواست   8   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

دو فروشگاه فایل

یکی برای فایلهای نوشتاری و متون فنی ، اکسل، ورد، اکسس، زیپ شده، اتوکد و ... با قالبی مناسب برای اینگونه فایلها و پیش نمایش خلاصه و توضیحات فایل ، نمایش حجم فایلهای ضمیمه شده 

دیگری برای فروش فایلهای لایه باز گرافیک، عکس و ... دارای قالب مناسب برای پیش نمایش تصویر ، دارای گالری عکس که با کلیک بر روی عکس باز می شود و توضیحاتی راجع به عکس یا طرح نمایش داده می شود مانند خلق کننده ، تاریخ ایجاد طرح یا عکس، فرمت فایل ، به علاوه قیمت بر اساس (هر فرمت) که با کلیک بر روی کلید خرید به فروشگاه منتقل شده و در آنجا می تواند مشتری فرمت مورد نظر خود را انتخاب و پس از پرداخت لینک دانلود منحصر بفرد ایجاد شده برای مشتری نمایش داده شده و به ایمیل وی نیز ارسال می شود. و وی از این طریق فرمت خریداری شده خود را دانلود می کند.

ترجیحا روی پلتفرم اپن کارت 

یک انجمن 

که ثبت نام اولیه برای همه آزاد است ولی دستیابی به منابع ، گذاشتن مطلب، دسترسی به گروهها ، دانلود فایلهای ضمیمه به صورت مجزا نیاز به پرداخت حق عضویت دوره ای دارد(روزانه ، هفتگی، ماهانه، سالانه و دائمی)  که پس از پرداخت برای کاربر فعال و با اتمام دوره غیر فعال می شود.  انجمن دارای قالبی با تم تیره و هنری مورد نظر است و در آن راجع به هنرهای تجسمی، نقاشی، طراحی، عکس، فیلم، تابلو فرش و .... بحث می شود.

ثبت نام برای هر سه مورد دارای خصوصیات زیر است :

1- اطلاعات هویتی کامل شامل نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه و کد ملی یا شماره گذرنامه، آدرس ، تلفن ثابت و همراه ، آدرس ایمیل و آی دی معرف گرفته شده و کپچا گوگل هم مورد استفاده قرار میگیرد.

2- فعال شدن اکانت سه مرحله خواهد داشت اول تایید ایمیل، دوم ارسال کد منحصر بفردی  که در زمان ثبت نام برای کاربر تولید و به ایمیل وی فرستاده می شود توسط تلفن همراه وارد شده برای یک شماره که در ایمیل ارسال شده وجود دارد این کد به صورت دستی توسط مدیریت چک و تایید دستی کاربر از این طریق انجام می شود. (قابل تعریف و تغییر توسط مدیریت) ، سوم ورود کدی که از طریق وب سرویس استاندارد (پیامکی برای وی ارسال شده است ( این کد در اولین ورود برای کاربر ارسال و از وی گرفته می شود و در صورت صحت کاربر فعال می شود) .

3- 3 مورد فوق توسط مدیریت قابل انتخاب خواهد بود و هر کدام می تواند فعال یا غیر فعال شود. 

پایانه های پرداخت بانکهای سامان، ملی، سرمایه، دی، صادرات، اقتصاد نوین، رفاه، پاسارگاد، انصار، ملت و پرداخت یارهای بیت پی ، پردانو و پی آی آر مورد نیاز است. 


+8500
+36152

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.