ویرایش پروپوزال(داده‌کاوی برای تشخیص بیماری) برای تایید نهایی +آموزش مقاله بیس

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 270,000 تومان

شرح پروژه:

سلام و احترام

نسخه اولیه پروپوزالی که ارائه دادم ناقص هست و بعضی از بخشهاش نیاز داره که مجدد توسط کسی که تو این حوزه تخصص داره و قبلا تو این زمینه کار موفق داشته نوشته بشه. مثلا بخش فرضیه ای که نوشتم رو استاد گفتند که هنوز جملت خام هست و باید عوض بشه و ... پروپوزالم رو بعدا برای مجری میفرستم. پس خواهشا کسایی که تو این حوزه واردن پیشنهاد بدن کهپروپوزالم تصویب بشه که در این صورت پایان نامه رو هم با هم انجام بدیم.

دیتاست بیماری رو دارم. مقاله بیس رو هم اینجا ضمیمه میکنم. درخواست دومم این هست که چون پروپوزال باید بر اساس این مقاله نوشته بشه یعنی کاری که توی این مقاله انجام شده رو می‌خوایم روی دیتاست یه بیماری دیگه انجام بدیم. بنابراین میخوام کاری که تو این مقاله انجام شده رو هم مفهومشو کامل و روان بهم توضیح بدین.

با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Persian67

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

270,000 تومان

امتیاز 9.53 (ممتاز) از 21 رای
پروژه موفق : 40
رتبه: 33
چهار ماه پیش

دکتر زهرا آقاجاني

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

300,000 تومان

امتیاز 9.50 (ممتاز) از 47 رای
پروژه موفق : 57
رتبه: 55
پنج ماه پیش

coder1

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

150,000 تومان

امتیاز 6.50 (خوب) از 7 رای
پروژه موفق : 60
رتبه: 8879
پنج ماه پیش
+8500
+36151

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.