(کمانش)باکلینگمقاطع کامپوزیتی(مثل تیر ,ناودانی,نبشی,قوطی)یا ستون فلزی ترمیم شده با بچ کامپوزیتی تحت اثر بار محوری

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 25,000 تومان

شرح پروژه:

تعداد پنج مقاله انگلیسی و حدود پنج تا فارسی در باره موضوع بالا میخاهم و تا ساعت 12 ظهر روز شنبه 1397/11/27هم مهلت میدهم -فقط لطف کنید مقالات را با کی ورد های زیر سرچ کنید و قسمت ابسترک مقاله را بخوانید و خوب غربال کنید -سپس در انتها پنج مقاله به دست اورید - ومن حدود 20تا 25 هزار تومان هزینه میکنم باتشکرbuckling,,,,composite,,,,,,,column,,,composite  patch                                                                                              


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

M. R. Safari

کاربر عادی

کاربر عادی

120,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 3 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 446
نه ماه پیش

ali_beh

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

25,000 تومان

امتیاز 9.00 (عالی) از 9 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 334
نه ماه پیش
+8500
+41268

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.