5 -4اسلاید در مورد murder

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 30،000 تومان

شرح پروژه:

سلام در حد3دقیقه 4-5 اسلاید در مورد بخش مقدماتی پاورپوینت در مورد murder میخام .این پاور به صورت گروهی در کلاس ارایه میشه و شامل بخش هایی هست که در  ضمیمه قرار میدم و فقط بخش اول یعنی definition/background info مربوط به کار من هست.

یک مقدمه جذاب و جالب میخام برای شروع ارایه .اسلاید اول با یک سوال شروع بشه مثلا murder کیست.یا why people do it یا whats the meaning of the murder?

یه پاور حرفه ای که تو هر اسلایدش یه عکس باشه و توضیحاتی که من باید بدم توی اسلاید خالی بعدی قرار بگیره و کلمات پیچیده نباشه.لطفا فقط کسایی که ایده جالبی دارن پیغام بدن .


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Mohammad.db

کاربر عادی

کاربر عادی

12،000 تومان

امتیاز 8.83 (عالی) از 6 رای
پروژه موفق : 12
رتبه: 84174
یک ماه پیش

mohmmdrza

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

50،000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 1
رتبه: 89013
یک ماه پیش

first-freelancer

کاربر عادی

کاربر عادی

30،000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 3 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 1082
یک ماه پیش
+8500
+31515

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.