ساخت ربات تلگرام برای وب سایت ربات خودکار اینستاگرام

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام بنده یک وب سایت دارم که پنل ربات خودکار اینستاگرامی ارائه میدهم که کاربر ثبت نام می کند وبعد اکانت اینستاگرام خود را وارد می کند. و از بخش فعالیت های خودکار میتواند هدفگذاری کند که چطوری ربات برای پیج آن فالور جذب کند و یک سری مدیریت دیگر میتواند در پنل صورت بگیرد و همینطور گزارشات فالوو، لایک و... داده می شو در پنل و ماهانه باید از خرید اشتراک پنل را شارژ کند و از این دسته مباحث که تمامی این فعالیت هارا میتوانید https://robot.instasecurity.ir/auth/signup در این لینک مشاهده کنید.

درابتد قبت نام کنید و میتوانید اکانت اینستاگرام اد کنید و 3 روز رایگان امتحان کنید و از امکانات استفاده نمایید. درواقع تمامیی این فعالیت ها باید در ربات تلگرام مدیریت شود که مشتریان بنده با سایت سرو کار نداشته باشند.


+8500
+41190

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.